Finest Foal

Finest Foal eli FF-arvonimen saavuttanut varsa on rakenteellisesti ja piirrustuksellisesti erinomainen. FF:ään oikeuttavat sertit täytyy saada ajalta, jolloin ori on alle 3-vuotias ja tamma alle 4-vuotias.

Finest Foal -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Alabahar VEC #PKK7002013
Angel Bless #PKK8042013
Deathbringer #PKK8012013
Durandal #PKK8022013
Heljän Amalia #PKK7022013
Islemek VEC #PKK7692013
KAI Camakadara #PKK9602013
Maanan Villariina #PKK6852013
Mango Madness #PKK10722013
Ocean Breeze #PKK10022013
Rhyfeddod Hero #PKK10282013
Ruolammen Millenium #PKK8992013
Scimitar #PKK7212013
Seppeleen Huijari #PKK6842013
Seppeleen Rasmus #PKK9402013
Sergeant Drama #PKK9432013
Vertigo Dawn #PKK9102013

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne