Finest Foal

Finest Foal eli FF-arvonimen saavuttanut varsa on rakenteellisesti ja piirrustuksellisesti erinomainen. FF:ään oikeuttavat sertit täytyy saada ajalta, jolloin ori on alle 3-vuotias ja tamma alle 4-vuotias.

Finest Foal -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Dynamite Whiplash #PKK20172375
Adelle v.d. Manser #PKK28892018
Adinan Pakkashelmi #PKK25962018
Bellicose Lord #PKK28652018
Eemeli #PKK19612018
Gaea v.d. Zelos #PKK25342018
Glenwood Cobalt #PKK24932018
Hallavan Tuulikettu #PKK22042018
Hirttivaaran Sysihalla #PKK14452018
Hukkasuon Daryl #PKK28512018
Iolar #PKK12602018
JB Castorn #PKK27042018
JB Indi #PKK23712018
JB Selene #PKK25722018
Kallan Blackthorn #PKK27712018
Kallan Fallfudge #PKK24942018
Kallan Nakamoa #PKK28492018
Kallan Verdigris #PKK23422018
Newerran Aleksantra #PKK23482018
Rainmaker #PKK24422018
Rosegarden’s Imperial Dragon #PKK25212018
Royal Deception HT #PKK24272018
Saariston Kreemi #PKK25562018
Shahrazad #PKK26002018
Sinevan Carnival #PKK27502018
Snapdragon Fragrance #PKK26022018
Sumun Usva #PKK25352018
Tigraine #PKK26062018
Vegan Pecan Pie #PKK26382018
Adinan Pekko #PKK22022017
Ashen Valor #PKK23872017
Camelopardalis #PKK24162017
Cariad #PKK23882017
Consider the Coincidence #PKK20972017
Dagmar #PKK20402017
Easton's Puzzle #PKK23752017
Enough Wondering xx #PKK22032017
Golden Navajo #PKK22222017
Heljän Runoliini #PKK21572017
Hopeatuuli #PKK21842017
Idaho Frost #PKK16352017
JB Ursa Minor #PKK22752017
Kaneliunelma #PKK22782017
Newen Bella Doncella #PKK23492017
Newen Lily Star #PKK23412017
Newen Mr. Fantastic #PKK22502017
Newerran Purppuranoita #PKK23132017
Närhen Syöksykierre #PKK19562017
Raitulan Sambia #PKK22052017
Seppeleen Ikirouta #PKK22102017
Shalor #PKK15932017
Spectacular Orchard #PKK19052017
Sumun Light of Moon #PKK14902017
Sumun Veitikka #PKK22302017
Virmalan Tinktuura #PKK20612017
Wolf's Valero #PKK20902017
Bizarre Marigold #PKK16342016
Forgery Ros #PKK17562016
Gift4You #PKK18982016
Grey's Mallone #PKK15272016
Heljän Sirius #PKK18882016
Hirttivaaran Valmetti #PKK16672016
Kaunon Pihka #PKK17382016
Ketun Kimmellys #PKK17192016
Ketun Titaani #PKK15712016
Moon Tomusokeri #PKK16682016
Mortal’s Halberd R05 #PKK16902016
Orion DFC #PKK16062016
Pramias Leifocean #PKK18892016
Raitulan Hallava #PKK16592016
Seppeleen Sysiyö #PKK16432016
Sumun Humu #PKK15652016
Valour #PKK17512016
Vics Grimaldi #PKK16292016
Vienolan Myntti #PKK17182016
Virmalan Tuhka #PKK15992016
Virmalan Viima #PKK19372016
Waywick #PKK13972016
A.L. Rapina #PKK11802015
Bambang #PKK13892015
Breandan Teague #PKK13532015
Celer Lumos #PKK13482015
Eelin Valerii #PKK13032015
Epione #PKK14712015
Gecko #PKK12122015
Hayley Hit #PKK10872015
Iki-Ikoni #PKK15412015
Lunar Zeta Lyrae #PKK13562015
ML Lyra #PKK7072015
Rieuwertsje Selle #PKK14482015
Ryövärin Kruunatar #PKK11462015
Ryövärin Tuhlaajatyttö #PKK12012015
Sargas #PKK13142015
Tarota Brent #PKK14492015
Valhalla #PKK14242015
Wondrous Arman #PKK15852015
Calanthia Arz #PKK11422014
Calfuray #PKK9712014
Chirijiraden #PKK12112014
Cirion Chiron #PKK11472014
Everglade Purpleheart #PKK11482014
Herring Halas Jan #PKK11072014
Hold On Upload #PKK10052014
Illinois Black Pearl #PKK12962014
ML Kenna #PKK12892014
Myriad #PKK12102014
Mäkisuon Helinä #PKK11082014
Riinan Hopeavälke #PKK10612014
Ryövärin Kuunriimitär #PKK11982014
Seppeleen Kamomilla #PKK9982014
Tallahassee Red Dress #PKK11992014
Transmutatia Solo #PKK12392014
Verglas #PKK12952014
Virmalan Loimu #PKK11012014
Zedock #PKK12092014
Alabahar VEC #PKK7002013
Angel Bless #PKK8042013
Deathbringer #PKK8012013
Durandal #PKK8022013
Heljän Amalia #PKK7022013
Islemek VEC #PKK7692013
KAI Camakadara #PKK9602013
Maanan Villariina #PKK6852013
Mango Madness #PKK10722013
Ocean Breeze #PKK10022013
Rhyfeddod Hero #PKK10282013
Ruolammen Millenium #PKK8992013
Scimitar #PKK7212013
Seppeleen Huijari #PKK6842013
Seppeleen Rasmus #PKK9402013
Sergeant Drama #PKK9432013
Vertigo Dawn #PKK9102013
AH Hopiainen #PKK1432012
Akulina #PKK5292012
Balthier #PKK1442012
Blitz Luger #PKK6212012
EP Otus #PKK1402012
EP Valokki #PKK1472012
Galen Knut #PKK4002012
Ketun Tukkanuotta #PKK1412012
Macadamia Jra #PKK1392012
Merituulen Väkevä #PKK1462012
ML Halloween #PKK1452012
ML Love Deluxe #PKK1382012
Mörrin Venjami #PKK6972012
Tarantula Arz #PKK1492012
Tierra's Isis #PKK1482012
Verochka #PKK6612012
Witchcraft #PKK1422012
Chimaera MUST #PKK1372011
Hopean Oskari #PKK762011
HWA Touch Of Insanity #PKK892011
Kingston Serene #PKK772011
KK Royal Supernova #PKK912011
Kärmeniemen Muska #PKK922011
Mage Masher #PKK252011
Mercenary SS #PKK602011
ML Hustler #PKK542011
ML Miss Radicalism #PKK652011
N's Honey Drop #PKK212011
Roansi Grandchamp II #PKK692011
Rokin Pikimusta #PKK272011
Snillin Tättähäärä #PKK642011
TR Kesäheila #PKK242011
Tulikello #PKK1362011
Tähkäpää AK #PKK872011
A.L. Humma #PKK1272010
Bas Blank #PKK1312010
Bystryj Boris #PKK1282010
Flycatcher #PKK1322010
Headress #PKK1352010
Huovan Halla #PKK1292010
Myrskynmieli #PKK1302010
Piirron Eelis #PKK1332010
Samooja #PKK282010
Seppeleen Surku #PKK262010
Virmalan Synkistelijä #PKK1342010
MLN Quickdame #PKK1252009
Näpen NRL #PKK1262009
R.K. Rosteri #PKK1232009
Seppeleen Kiehkura #PKK1242009
Abwuz Alder AET #PKK1182008
Ainos Pétite Poussiere ox #PKK1172008
Ayaz Famaz AET #PKK1132008
Classico HRW #PKK1222008
Flying Dragon Lady AET #PKK1152008
Larissa Irene AET #PKK1142008
Mythril Dagger #PKK1202008
Oak Omelet AET #PKK1192008
Sel ZEL #PKK1162008
Vaskerin Vilhelmiina #PKK1212008

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne