Finest Foal

Finest Foal eli FF-arvonimen saavuttanut varsa on rakenteellisesti ja piirrustuksellisesti erinomainen. FF:ään oikeuttavat sertit täytyy saada ajalta, jolloin ori on alle 3-vuotias ja tamma alle 4-vuotias.

Finest Foal -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Calanthia Arz #PKK11422014
Calfuray #PKK9712014
Chirijiraden #PKK12112014
Cirion Chiron #PKK11472014
Everglade Purpleheart #PKK11482014
Herring Halas Jan #PKK11072014
Hold On Upload #PKK10052014
Illinois Black Pearl #PKK12962014
ML Kenna #PKK12892014
Myriad #PKK12102014
Mäkisuon Helinä #PKK11082014
Riinan Hopeavälke #PKK10612014
Ryövärin Kuunriimitär #PKK11982014
Seppeleen Kamomilla #PKK9982014
Tallahassee Red Dress #PKK11992014
Transmutatia Solo #PKK12392014
Verglas #PKK12952014
Virmalan Loimu #PKK11012014
Zedock #PKK12092014

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne