Finest Foal

Finest Foal eli FF-arvonimen saavuttanut varsa on rakenteellisesti ja piirrustuksellisesti erinomainen. FF:ään oikeuttavat sertit täytyy saada ajalta, jolloin ori on alle 3-vuotias ja tamma alle 4-vuotias.

Finest Foal -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Art Of War #PKK30752020
Bilberry v. Helmwald #PKK32972020
Cerulean Blue #PKK19602020
Colorless Rhapsody #PKK32162020
Daremetearme #PKK32542020
Encore's No Noise #PKK33482020
Fanique #PKK20112020
Gomanza #PKK35332020
Honey Berry Sling #PKK32022020
JB Neutrona #PKK32672020
Kuuramaan Kunnialaukka #PKK4432020
Nox Lovecraft #PKK32832020
Shazerac #PKK35642020
Sinevan Bondi Blue #PKK33222020
Sinevan Cubano #PKK32842020
Sinevan Keiron #PKK34622020
Sinevan Milkiwej #PKK34992020
Sinevan Silencio #PKK32332020
Styxnesse #PKK34672020
Tunturin Hurma #PKK25752020

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne