Finest Foal

Finest Foal eli FF-arvonimen saavuttanut varsa on rakenteellisesti ja piirrustuksellisesti erinomainen. FF:ään oikeuttavat sertit täytyy saada ajalta, jolloin ori on alle 3-vuotias ja tamma alle 4-vuotias.

Finest Foal -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
A.L. Rapina #PKK11802015
Bambang #PKK13892015
Breandan Teague #PKK13532015
Celer Lumos #PKK13482015
Eelin Valerii #PKK13032015
Epione #PKK14712015
Gecko #PKK12122015
Hayley Hit #PKK10872015
Iki-Ikoni #PKK15412015
Lunar Zeta Lyrae #PKK13562015
ML Lyra #PKK7072015
Rieuwertsje Selle #PKK14482015
Ryövärin Kruunatar #PKK11462015
Ryövärin Tuhlaajatyttö #PKK12012015
Sargas #PKK13142015
Tarota Brent #PKK14492015
Valhalla #PKK14242015
Wondrous Arman #PKK15852015

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne