Finest

Finest eli fn-arvonimen saavuttanut aikuinen hevonen on rakenteellisesti sekä piirrustuksellisesti erinomainen.

Finest -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Archangel #PKK7032015
Bossinova BRN #PKK13602015
Casualties Of Cool #PKK12182015
Chanell Solo #PKK13222015
CHR Agafon #PKK11632015
Classic Orchid #PKK11902015
EP Hopea #PKK12652015
Fallout Forever #PKK11882015
Filia Regis GER #PKK12732015
Fuerte PRO #PKK14032015
Harmony GER #PKK15122015
Hetken Herttajätkä #PKK11762015
HOW Liberal #PKK8742015
Ivory Deaddrama #PKK11202015
Les Légions Noires #PKK12692015
Loviisan Kaarle #PKK11962015
ML Witchlight #PKK4232015
Nips Teakettle #PKK12352015
Paylor #PKK13512015
Rembrandt NED #PKK6082015
Ryövärin Surulaulu #PKK12432015
Scimitar #PKK7212015
Shazbot #PKK13522015
Toffee #PKK11402015
Ulapan Armoton Aikamatka #PKK13372015
Very Special NU #PKK12372015
Virgo Cluster #PKK13582015
Witchcraft #PKK1422015
Wonderchild (a) #PKK6262015
Xantos Allegra I #PKK14782015

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne