Finest

Finest eli fn-arvonimen saavuttanut aikuinen hevonen on rakenteellisesti sekä piirrustuksellisesti erinomainen.

Finest -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
A.D. Miss Bahama #PKK22382018
Abelina v. Heilmor #PKK25432018
AH Cetan #PKK21042018
Ajmara al Najya #PKK23182018
Another Amelie #PKK19022018
Apricity #PKK24952018
Bakr Zuebh al Rayydan #PKK26372018
Banana Mania #PKK24972018
Bavarignis #PKK25052018
Breandan Jody #PKK13192018
Bux #PKK23942018
Caelicola Lumos #PKK23632018
Celestina #PKK23702018
Clarimonde #PKK25222018
Dancirella #PKK26602018
Durandal #PKK8022018
Harr Shahzad #PKK26332018
Hercules v.d. Amarant #PKK21672018
Hermina EST #PKK24672018
Hestia Carlee #PKK23892018
Hurja #PKK20952018
Ignite The End NU #PKK17602018
Jamil al Fajr #PKK25402018
Joulutähti #PKK6832018
Kehräkkä #PKK25152018
Luxia #PKK23862018
Marvelous Magic 51 #PKK24842018
Misery Business #PKK26342018
ML Latoya #PKK6202018
Moonglitter #PKK24242018
Närhen Manattu #PKK22192018
Oldfinion Kidens #PKK25232018
Paraxis #PKK26662018
Poet v.d. Romilly #PKK19902018
Seppeleen Ikirouta #PKK22102018
Sumun Humu #PKK15652018
Tigertail #PKK24762018
Totoriina #PKK25062018
Viisikon Pikkuliitäjä #PKK17472018
Viljan Paloma #PKK24662018
Virmalan Mustahelmi #PKK20022018

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne