Finest

Finest eli fn-arvonimen saavuttanut aikuinen hevonen on rakenteellisesti sekä piirrustuksellisesti erinomainen.

Finest -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Blackbird #PKK2832014
Caifa Givre #PKK9562014
Ceana NU #PKK10922014
Charcoal Ayla #PKK9742014
Charm Illusion #PKK9032014
Chute De Neige #PKK11582014
Creigiog Tristwch #PKK10902014
E.V. Tempaus #PKK8552014
Eelin Joopajoo #PKK12062014
Eelin Lumetar #PKK11712014
Eemmeer Giw #PKK11452014
EP Montaja #PKK9532014
Fehér Zaj #PKK12312014
Firelily #PKK11732014
For Ya All #PKK4382014
Galaxia IV #PKK10632014
Glowmoor Contessa #PKK11532014
Glowmoor Delphina #PKK12272014
Guestje v.d. Duren #PKK12322014
Harr Shabt ox #PKK10702014
Hiru-Peippo #PKK11812014
Ivory Vivaldi #PKK12642014
Jinx'd Dixie Vegas #PKK2732014
K.R. Tuhkimo-Kiri #PKK9652014
Kamikaze VEC #PKK7702014
Kristallikide NU #PKK10012014
Leijuvan Linnan Ritari #PKK11572014
Malibu Caledonia #PKK9722014
Nerian Ponyboy #PKK11502014
Pakpao #PKK11722014
Pirunkorven Verenna #PKK11702014
Poltergeist #PKK10462014
Rallitar #PKK8952014
Saturn #PKK12992014
Shahrmee ox #PKK10712014
Snipe Rhett #PKK10432014
Trze Chyerniy #PKK12172014
Valitus #PKK8342014
Velhon Oppipoika NU #PKK11132014
Verochka #PKK6612014
Zedock #PKK12092014

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne