Finest

Finest eli fn-arvonimen saavuttanut aikuinen hevonen on rakenteellisesti sekä piirrustuksellisesti erinomainen.

Finest -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Abzallar VEC #PKK6882013
Allows Inflaming NU #PKK10162013
Ánrothán VEC #PKK8962013
Antikvarkki #PKK10582013
Aristarkh #PKK8972013
Beissend Blitz #PKK6942013
Beonca Ariel #PKK9042013
Breandan Bradaigh #PKK7932013
Brilliant Simon #PKK5722013
Broken Brittany #PKK4402013
Bulam-Bujar #PKK8982013
Börje SWE #PKK142013
Carmine Lumos #PKK8622013
CHR Miss Murderous #PKK4012013
Cowslip #PKK2842013
Crowell Radon #PKK9862013
Cuttershy Medlon #PKK2792013
Dead Silence WH #PKK6782013
Delicious Lie Lumos #PKK10082013
Doldurmak #PKK10412013
Elliot Leya #PKK8032013
Emily Yozora #PKK9062013
Ennin Hopealilja #PKK3372013
EP Viljari #PKK8172013
Europa #PKK9412013
Exxtaacy #PKK4122013
Falinen Rosalina #PKK6812013
Flashin' Lightning #PKK8602013
Freaky Much #PKK9692013
From Florenzia #PKK8522013
Gin Parodij #PKK6602013
Golden Coin NU #PKK5282013
Gosh AVE #PKK4352013
GRB Sphynx #PKK6802013
Heljän Riemukas #PKK4272013
Iivari FIN #PKK2312013
Indiki VEC #PKK6772013
Jeskamandeera #PKK9172013
Katujen Kuningatar #PKK7972013
Kelek Jeren MCF #PKK9262013
Kesykyyhky NU #PKK7922013
Lakimies #PKK10752013
Laluna AVE #PKK9112013
Liinan Elviira #PKK4022013
Liukkaan Kelmi #PKK4312013
LTL's American Demon #PKK6692013
Maanan Villariina #PKK6852013
Malibu End of Line #PKK9682013
Meáirleach #PKK10602013
Mic Hamppu #PKK4412013
ML Bad Lies #PKK7852013
ML Hustler #PKK542013
Myrskynmieli #PKK1302013
Nanna fri Leirljós #PKK2242013
Nörtin Emacs #PKK2502013
Oravan Suvilla #PKK9382013
Pimatsu Ros #PKK842013
Riemuliini #PKK2742013
Roihutar HUI #PKK8362013
Rollington #1 #PKK4142013
Ruolammen Haikea #PKK9392013
Rveniye #PKK7162013
Rägbys Vociferous #PKK10102013
Seppeleen Rasmus #PKK9402013
Tímea Kalászról #PKK8082013
Topcoe du Toulin #PKK6762013
Tulikaste HUI #PKK2802013
Uneton #PKK6752013
Until The Dark GA #PKK6642013
Vappu-Hippu #PKK9552013
Veriveli HUI #PKK4442013
Västerbyn Leima #PKK2582013
Waterchild #PKK8122013
WND Fideline #PKK8942013

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne