Finest

Finest eli fn-arvonimen saavuttanut aikuinen hevonen on rakenteellisesti sekä piirrustuksellisesti erinomainen.

Finest -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Adeja 'B #PKK32272020
Encore's Lyric #PKK29472020
JB Enchanter #PKK25612020
Pazuzu #PKK31692020
Saariston Kasakka #PKK32132020
Tigerlily #PKK31782020
Vastarannan Vanamo #PKK4322020
Vermilion #PKK20142020

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne