Finest

Finest eli fn-arvonimen saavuttanut aikuinen hevonen on rakenteellisesti sekä piirrustuksellisesti erinomainen.

Finest -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Adeja 'B #PKK32272020
Agzybir 'B #PKK35982020
Art Of War #PKK30752020
Bahadur ox #PKK28062020
Blue Star Spartan #PKK32792020
Cortados #PKK30762020
Dawnvale Hesato #PKK30072020
Delm Aristoteles #PKK35062020
Demon Dance WH #PKK22232020
Encore's Lyric #PKK29472020
Geralt frá Ljósskógur #PKK35972020
Gezielt IWB #PKK32312020
Helmin Kipinä #PKK32102020
Herttuatar #PKK35352020
JB Enchanter #PKK25612020
JB Selene #PKK25722020
Jinxi #PKK34602020
Kallan Leafrain #PKK30292020
Kaputsiino #PKK34402020
Kranich #PKK34582020
Laconic #PKK32342020
Lucifer Morningstar #PKK34772020
Moirai #PKK31982020
New Hope Adrestia #PKK32802020
Närhen Noitausko #PKK33812020
Pazuzu #PKK31692020
Pomeroy #PKK35202020
Poniniemen Soulspawn #PKK35312020
Priton Illaoi #PKK35552020
Riario #PKK34222020
Rosegarden's Enchanter #PKK29632020
Rosengårds Belisa #PKK29852020
Rubína #PKK35442020
Saariston Kasakka #PKK32132020
Sinevan Esmerie #PKK31102020
Sir Grey #PKK29542020
Stardom Calls #PKK31522020
Syrin #PKK32472020
Tanhun Tuhka #PKK34782020
Tigerlily #PKK31782020
Topazio #PKK34572020
Tuukkalan Toivo #PKK35322020
Van Kheiron #PKK35422020
Vastarannan Vanamo #PKK4322020
Vedette #PKK30622020
Vermilion #PKK20142020
Vinterhus Torunn #PKK35372020
Waywick #PKK13972020

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne