Finest

Finest eli fn-arvonimen saavuttanut aikuinen hevonen on rakenteellisesti sekä piirrustuksellisesti erinomainen.

Finest -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Big Hat Logan #PKK16332016
Bizarre Marigold #PKK16342016
Cloudgazer #PKK7662016
Copperfox #PKK16692016
Dalí 5594 #PKK14532016
Edvin von Lark #PKK18942016
Eelin Kalevala #PKK13442016
EP Aatos #PKK14932016
Eucarya Windigo #PKK18902016
Exitus Spiritus #PKK12802016
Gaharmere #PKK18112016
Gepard VEC #PKK17932016
Hallamaaria #PKK15322016
Helmiäinen #PKK16192016
Hey Valentin #PKK16962016
Hiskias Hallavaharja #PKK15132016
Ideg-Sorag VEC #PKK11772016
JB Cecilia #PKK14252016
JB Ogoun #PKK12222016
K.R. Härmää Karussa #PKK18742016
Kadotettu Suhuäänne #PKK17822016
Kearney's Anakin #PKK1042016
Ketun Titaani #PKK15712016
Kings Scoopy Doo #PKK2852016
Let It Sparkle #PKK17112016
Like A Twinkle #PKK16382016
Lunar Candy #PKK11392016
Malibu Doryphory #PKK11872016
Milk Bubble Tea #PKK16852016
ML Mysterioso #PKK15842016
ML Vengeance #PKK6252016
Only Temporary IWB #PKK16172016
Raitulan Hallava #PKK16592016
Rhonwen x #PKK12442016
Riinan Hopeavälke #PKK10612016
Riiviöiden Kasimiro #PKK14322016
Ryövärin Herttuatar #PKK15642016
Ryövärin Heviristi #PKK15292016
Seppeleen Sysiyö #PKK16432016
Shalia ox #PKK16652016
Shamaanimorsian #PKK14202016
Sielukas #PKK16102016
Snow's Charm #PKK3282016
Synonym to Shadow #PKK17122016
Tactful Tawny #PKK3262016
Tansaania #PKK15312016
Tranquille K #PKK16182016
Tuff E Nuff Zippo #PKK10452016
TuuHa's Excelsia #PKK17782016
Untuvikon Unohdettu #PKK13082016
Viimeinen Unelma #PKK15682016
Virmalan Kohme #PKK16662016
Virmalan Nuutti #PKK7502016
Virmalan Tuhka #PKK15992016
Viva La Bling #PKK16972016
What A Glint #PKK17612016
Wondrous Arman #PKK15852016

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne