PP-MVA

Paras Piirros MuotoVAlio eli PP-MVA on arvonimi, jonka voi ansaita menestymällä Muu kuva -luokissa (vanha PKK-luokka). Arvonimen voivat ansaita sekä varsat että aikuiset hevoset.

PP-MVA -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
A.L. Rapina #PKK11802017
Adinan Kreivitär #PKK20802017
Ajmara al Najya #PKK23182017
Angren Look Like an Elf xx #PKK18682017
Another Amelie #PKK19022017
As Bright as Capella #PKK14832017
Bella Donna #PKK9462017
Bramm Zen #PKK22822017
Breandan Máel Máeldoc #PKK19032017
Broomvek Fancy #PKK19882017
Chinook's Whyalla #PKK20152017
Damhán 5594 #PKK23472017
DD Easnadh #PKK13812017
Doomsday #PKK2452017
Duc Obscur #PKK18672017
Dämonfeuer D #PKK22482017
Fazer Blue #PKK18312017
FBL Surtur #PKK21692017
Fia's Sunlight #PKK17082017
Floreciente Promesa #PKK7082017
Galaxia IV #PKK10632017
Gepard VEC #PKK17932017
Grey's Noel #PKK14462017
Heljän Suukkosuu #PKK20332017
Hilmaluodon Eevertti #PKK20442017
Hirttivaaran Kalavale #PKK19252017
Hirttivaaran Permuuda #PKK22452017
Hirttivaaran Tähtisumu #PKK22212017
Hirttivaaran Vikantti #PKK21492017
Idety #PKK18432017
JB Woohoo Blue #PKK19432017
Kamikaze VEC #PKK7702017
Kaneli #PKK19212017
Kukkiksen Töttöröö #PKK22242017
Minor Queen Procyon #PKK19012017
Penrose Norine #PKK19722017
PHX Desert King #PKK20712017
Pickpocket's Trinity #PKK16452017
Raitulan Haltia #PKK19152017
Riveera #PKK19582017
Rosa #PKK14822017
Seppeleen Sysiyö #PKK16432017
Shalia ox #PKK16652017
Silverlode Blood Ties #PKK19442017
Sólargeisli frá Far gone Ice #PKK20472017
Sowi'ngwa #PKK22892017
Sumun Time of Dreams #PKK14592017
Tarota Brent #PKK14492017
Valerie #PKK23082017
Virmalan Huoli #PKK19362017
Virmalan Kohme #PKK16662017
Virmalan Loimu #PKK11012017
Vähäpellon Valkokulta #PKK20012017
Välskäri #PKK21012017
Yön Pikkuarvoitus #PKK19262017
Zirafe #PKK22172017

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne