PP-MVA

Paras Piirros MuotoVAlio eli PP-MVA on arvonimi, jonka voi ansaita menestymällä Muu kuva -luokissa (vanha PKK-luokka). Arvonimen voivat ansaita sekä varsat että aikuiset hevoset.

PP-MVA -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Aristoteles IV #PKK10792016
Björks Brigitta #PKK8252016
Cheper Serche 5594 #PKK14952016
Chirijiraden #PKK12112016
DD Gerald #PKK12792016
Dead of Night #PKK17552016
Dusty Crystal #PKK18262016
Eelin Kalevala #PKK13442016
Estetica #PKK17922016
Faux Pas #PKK7822016
Foryou Ring #PKK18562016
Hallamaaria #PKK15322016
Halo of Blood Zei #PKK11182016
Hiccup #PKK5452016
Hirttivaaran Kostotar #PKK17842016
Hravmere #PKK16842016
Hyperion #PKK8262016
Ideg-Sorag VEC #PKK11772016
Infinity Spell #PKK17092016
JB Pastels #PKK17222016
Kukkiksen Elosalama #PKK15342016
Laurent #PKK6632016
Let It Sparkle #PKK17112016
Lite Einfaline #PKK10842016
London Heartbreak #PKK14552016
Lunar Candy #PKK11392016
Mr Murderous 5594 #PKK11932016
Mreekhe al Najya #PKK17962016
Mrs Egla #PKK18752016
Naibn al Najya #PKK18042016
Neitoperho #PKK16092016
Nightmare Horror #PKK16772016
Quicksand Coup #PKK18702016
Rolmer F #PKK15762016
Rotterdam #PKK10512016
Seppeleen Soturi #PKK7682016
Sielukas #PKK16102016
Suprant Murda #PKK14702016
Synonym to Shadow #PKK17122016
Untuvikon Unohdettu #PKK13082016
Witchcraft #PKK1422016

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne