PP-MVA

Paras Piirros MuotoVAlio eli PP-MVA on arvonimi, jonka voi ansaita menestymällä Muu kuva -luokissa (vanha PKK-luokka). Arvonimen voivat ansaita sekä varsat että aikuiset hevoset.

PP-MVA -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
A.L. Humma #PKK1272013
Amor Vincit Omnia #PKK7092013
Aura Brillé #PKK9512013
Bonnie KN #PKK8222013
Bonnie Ring xx #PKK8832013
Danseren Skjønnhet Tor #PKK8772013
Don Ramón #PKK7062013
Dream's True Love #PKK9322013
Eternal Wing #PKK4202013
Étonnant #PKK9072013
Lakimies #PKK10752013
Lashay #PKK10062013
ML Ebony #PKK4052013
Mythril Dagger #PKK1202013
Nymfadora II #PKK8892013
Patron #PKK8902013
Proud Piper GA #PKK4032013
Roansi Grandchamp II #PKK692013
Ryzij Strast #PKK9252013
Saanan Seilori #PKK3392013
Sel ZEL #PKK1162013
Simpsakka #PKK10042013
Tarantula Arz #PKK1492013
Tierra's Isis #PKK1482013
Tähkäpää AK #PKK872013
Uneton #PKK6752013
Unky Malt #PKK8062013

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne