PP-MVA

Paras Piirros MuotoVAlio eli PP-MVA on arvonimi, jonka voi ansaita menestymällä Muu kuva -luokissa (vanha PKK-luokka). Arvonimen voivat ansaita sekä varsat että aikuiset hevoset.

PP-MVA -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Behira al Najya #PKK18712018
Caelicola Lumos #PKK23632018
Haaveksija #PKK24302018
Hopeatuuli #PKK21842018
Lite Fjella #PKK14342018
Manuel #PKK15352018
Moorwood Osric #PKK20682018
Redlight #PKK17672018
Ruska #PKK14292018
Scimitar #PKK7212018
Shadow's Cinnamon Buns #PKK19422018
Valine Alme #PKK25322018

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne