PP-MVA

Paras Piirros MuotoVAlio eli PP-MVA on arvonimi, jonka voi ansaita menestymällä Muu kuva -luokissa (vanha PKK-luokka). Arvonimen voivat ansaita sekä varsat että aikuiset hevoset.

PP-MVA -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Adalmiina P #PKK22072018
Ajmara al Najya #PKK23182018
Behira al Najya #PKK18712018
Caelicola Lumos #PKK23632018
Clausholms Bulbasaur #PKK21722018
Haaveksija #PKK24302018
Hopeatuuli #PKK21842018
Kekan Kvartaali #PKK18182018
Lanselot #PKK23682018
Liekin Lento #PKK16202018
Lite Fjella #PKK14342018
Loedwijk 5594 #PKK22532018
Manuel #PKK15352018
Moon Harvinainen #PKK19352018
Moonfreak 'DW #PKK17652018
Moorwood Osric #PKK20682018
Redlight #PKK17672018
Rosegarden's Elderberry #PKK23202018
Ruska #PKK14292018
Scimitar #PKK7212018
Shadow's Cinnamon Buns #PKK19422018
Tornadot #PKK16402018
Valine Alme #PKK25322018
Velhon Oppipoika NU #PKK11132018
Villahaan Riemutar #PKK25572018

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne