PP-MVA

Paras Piirros MuotoVAlio eli PP-MVA on arvonimi, jonka voi ansaita menestymällä Muu kuva -luokissa (vanha PKK-luokka). Arvonimen voivat ansaita sekä varsat että aikuiset hevoset.

PP-MVA -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Abiola #PKK12862015
Amethyst #PKK14652015
Aventurine de Knox #PKK8232015
Caifa Givre #PKK9562015
Carmenita #PKK13012015
EP Hopea #PKK12652015
EP Montaja #PKK9532015
Exitus Spiritus #PKK12802015
Hestia Mor #PKK13622015
Kirjana #PKK11262015
Lush Grenadilla #PKK10142015
ML Dark Luminosity #PKK14682015
ML Lyra #PKK7072015
ML Witchlight #PKK4232015
ML Woodoo #PKK5392015
Moon Loviatar #PKK13052015
Moon Miksaus #PKK10782015
Murheen Muisto #PKK12542015
Paylor #PKK13512015
Prometheus #PKK12492015
Rembrandt NED #PKK6082015
Rosin Karma-Ria #PKK11022015
Sargas #PKK13142015
Satulinnan Ninariina #PKK11562015
Sier Remmelt #PKK13272015
Tulikello #PKK1362015
Ulapan Armoton Aikamatka #PKK13372015
Until The Dark GA #PKK6642015
Whirlwinded Dot #PKK13402015
Wonderchild (a) #PKK6262015
Zane Solo #PKK5372015

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne