PP-MVA

Paras Piirros MuotoVAlio eli PP-MVA on arvonimi, jonka voi ansaita menestymällä Muu kuva -luokissa (vanha PKK-luokka). Arvonimen voivat ansaita sekä varsat että aikuiset hevoset.

PP-MVA -arvonimen saavuttaneet hevoset:

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Kaikki
Uusin

Hevosen nimiPKK idArvonimen vuosi
Blackbird #PKK2832014
DD Durmus Perisde #PKK10772014
Domarie #PKK9522014
E.V. Tempaus #PKK8552014
Funky Frank #PKK8272014
Helmer Gull #PKK9182014
Hirttivaaran Tähtikello #PKK10232014
Ilo-Huiska #PKK7802014
Ivory Deaddrama #PKK11202014
K.R. Tuhkimo-Kiri #PKK9652014
Koston Ulappa #PKK7902014
Kukkiksen Kultainen Donitsi #PKK8422014
Luminous Queen Insomnia #PKK11542014
Macadamia Jra #PKK1392014
Merjanka #PKK10302014
ML Love Deluxe #PKK1382014
Myrtille Marquante #PKK10202014
Nasty Bach #PKK7792014
Rajesh #PKK9332014
Rallitar #PKK8952014
Riemu Ros #PKK8382014
Seppeleen Svante #PKK10172014
Shyama #PKK9052014
Thanatos #PKK2532014
Tulikello #PKK1362014

Otsikko- ja koristeluvat © aksu / Anne / davis / Elisa / Java / Latu / nica / Possiikeri
Tekstit © PKK
Ulkoasu ja toteutus by Anne